Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

ddccontrol [2012/07/17 21:37]
Ubuntu vytvořeno
ddccontrol [2012/07/19 07:35] (aktuální)
Ubuntu
Řádek 1: Řádek 1:
-| | +====== ​DDCcontrol ​====== 
-====== ​Úvod ======+
 {{.:​computer.png}} Tento program se hodí v případě, že máte monitor umožňující ovládání po kabelu, kterým je propojen s počítačem. Ovládání nastavení monitorů nebývá již delší dobu pohotové a tento způsob usnadňuje nastavení hodnot obrazu během dne na nejrůznější kombinace snadno a rychle. Zvláště se to hodí, pokud máte monitor mimo dosah ruky. {{.:​computer.png}} Tento program se hodí v případě, že máte monitor umožňující ovládání po kabelu, kterým je propojen s počítačem. Ovládání nastavení monitorů nebývá již delší dobu pohotové a tento způsob usnadňuje nastavení hodnot obrazu během dne na nejrůznější kombinace snadno a rychle. Zvláště se to hodí, pokud máte monitor mimo dosah ruky.
  
Řádek 60: Řádek 60:
 <​code>​ <​code>​
 sudo apt-get install gddccontrol sudo apt-get install gddccontrol
-</​code>​====== Současný stav ======+</​code>​ 
 + 
 +====== Současný stav ======
 Od roku 2006 není program vyvíjen a zaostává rovněž obsah databáze o použitelných monitorech a grafických kartách. Od roku 2006 není program vyvíjen a zaostává rovněž obsah databáze o použitelných monitorech a grafických kartách.
 ====== Odkazy ====== ====== Odkazy ======
   * [[http://​ddccontrol.sourceforge.net/​|Domovská stránka programu]]   * [[http://​ddccontrol.sourceforge.net/​|Domovská stránka programu]]
-  * Autor návodu: [[ladarozan]]+ 
 +{{page>​Úpravy/​Konvence}} 
 + 
 +{{page>​Úpravy/​Grafika}}
  
  • Poslední úprava: 2012/07/19 07:35
  • autor: Ubuntu