Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
hamachi [2013/07/30 11:03]
milzou Změněn screen
hamachi [2013/07/30 11:09] (aktuální)
milzou
Řádek 23: Řádek 23:
 </​code>​ </​code>​
 ===== Ovládání ===== ===== Ovládání =====
-Musíte se zaregistrovat [[https://secure.logmein.com/EU/​products/​createaccount.aspx|zde]] pro možnost vytváření sítí - Zapněte klienta a v záložce Klient zvolte možnost "​Přidat účet"​. V okénku zadejte svůj registrační E-mail. Poté po přihlášení na stránkách Hamachi zvolte **Networks → My Networks** a nahoře klikněte na odkaz **You have pending...** a potvrďte se.+Musíte se zaregistrovat [[https://accounts.logme.in/registration.aspx|zde]] pro možnost vytváření sítí - Zapněte klienta a v záložce Klient zvolte možnost "​Přidat účet"​. V okénku zadejte svůj registrační E-mail. Poté po přihlášení na stránkách Hamachi zvolte **Networks → My Networks** a nahoře klikněte na odkaz **You have pending...** a potvrďte se.
  
 ====== Síťování ====== ====== Síťování ======
Řádek 29: Řádek 29:
 ===== Jak zjistím svou novou IP adresu? ===== ===== Jak zjistím svou novou IP adresu? =====
  
-Jak je napsáno v ovládání,​ musíte být nejdříve registrováni [[http://bit.ly/yACErK|zde]].+Jak je napsáno v ovládání,​ musíte být nejdříve registrováni [[https://accounts.logme.in/registration.aspx|zde]].
 Klikneme na záložku **Klient** a zvolíme položku "​**Informace**"​. Klikneme na záložku **Klient** a zvolíme položku "​**Informace**"​.
 Svou IP adresu máte napsanou pod svou přezdívkou. Svou IP adresu máte napsanou pod svou přezdívkou.
Řádek 61: Řádek 61:
 (Aplikace→Internet→Prohlížeč vzdálené plochy), aktivovanou a upravenou službu **Vzdálená pracovní plocha** (Systém→Předvolby→Vzdálená pracovní plocha). (Aplikace→Internet→Prohlížeč vzdálené plochy), aktivovanou a upravenou službu **Vzdálená pracovní plocha** (Systém→Předvolby→Vzdálená pracovní plocha).
  
-V Klientovi klikneme na nějakého dotyčného člověka **pravým tlačítkem** a zvolíme možnost **Zobrazit vzdálenou plochu**. Dotyčný může požadovat požadovat pro připojení heslo, požádejte o něj.+V Klientovi klikneme na nějakého dotyčného člověka **pravým tlačítkem** a zvolíme možnost **Zobrazit vzdálenou plochu**. Dotyčný může požadovat požadovat pro připojení heslo, požádejte ​ho o něj.
  
 ====== Odkazy ====== ====== Odkazy ======
  • Poslední úprava: 2013/07/30 11:09
  • autor: milzou