Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
lokální_distributoři_cd [2018/01/03 15:11]
Martin Bugner
lokální_distributoři_cd [2018/10/20 17:39] (aktuální)
ToMášMarný
Řádek 1: Řádek 1:
-====== Lokální distributoři CD a bootovatelnych ​USB disku ====== +====== Lokální distributoři ​DVD/CD a bootovatelných ​USB disků ​====== 
-{{:​distribcd.png}} Zde naleznete seznam uživatelů ochotných **osobně vám předat ​CD/vytvorit ​USB** s distribucí **Ubuntu**, **Kubuntu**,​ **Xubuntu** a **Edubuntu**. ​ Jejich služeb můžete využít v případě, že nemáte možnost si stáhnout ​instalacni ​obraz z Internetu. V případě zájmu prosím kontaktujte distributora na mailu či jabberu a domluvte se.+{{:​distribcd.png}} Zde naleznete seznam uživatelů ochotných **osobně vám předat ​DVD/CD či vytvořit ​USB flash disk** s distribucí **Ubuntu**, **Kubuntu**,​ **Xubuntu** a **Edubuntu** ​nebo jinou odnoží Ubuntu.  Jejich služeb můžete využít v případě, že nemáte možnost si stáhnout ​instalačni ​obraz z Internetu. V případě zájmu prosím kontaktujte distributora na mailu či jabberu a domluvte se.
  
-<del>{{:cd.png}} CD jsou většinou ​originální lisovaná CD od firmy Canonical, někdy jsou však jen vypálená (tudíž ​obyčejné médium bez potisku). ​Obsah je samozřejmě stejný, rozdíl je jen ve vzhledu. Domluvte se předem, jakou podobu CD očekáváte. Řada lidí také může věnovat/​prodat další předměty ​(například 20-stranou brožurku), pokud to má u svého jména napsané+{{:​cd.png}} ​DVD/CD jsou většinou jen vypálená (obyčejné médium bez potisku). ​Originální lisovaná CD od firmy Canonical se již nezasílají. Domluvte se předem, jakou podobu ​DVD/CD očekáváte. Řada lidí také může věnovat/​prodat další předměty, pokud to má u svého jména napsané.
-</​del>​ Originalni CD s potiskem uz jsou spise rarita, nebot Canonical (firma vyvyjejici Ubuntu) lokalnim distributorum jiz nekolik let nic neposila.+
  
 {{:​IconHandshake.png}} Pokud dostanete vypálenou distribuci, je slušné za ni vrátit prázdné médium. Máte-li zájem podpořit rozšiřování distribuce Ubuntu tímto způsobem, přidejte se prosím do níže uvedeného seznamu. Není k tomu potřeba žádná registrace, stačí tuto Wiki stránku zeditovat. Děkujeme Vám! {{:​IconHandshake.png}} Pokud dostanete vypálenou distribuci, je slušné za ni vrátit prázdné médium. Máte-li zájem podpořit rozšiřování distribuce Ubuntu tímto způsobem, přidejte se prosím do níže uvedeného seznamu. Není k tomu potřeba žádná registrace, stačí tuto Wiki stránku zeditovat. Děkujeme Vám!
  • Poslední úprava: 2018/01/03 15:11
  • autor: Martin Bugner