Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
lokální_distributoři_cd [2018/10/20 17:36]
ToMášMarný
lokální_distributoři_cd [2018/10/20 17:39] (aktuální)
ToMášMarný
Řádek 1: Řádek 1:
 ====== Lokální distributoři DVD/CD a bootovatelných USB disků ====== ====== Lokální distributoři DVD/CD a bootovatelných USB disků ======
-{{:​distribcd.png}} Zde naleznete seznam uživatelů ochotných **osobně vám předat DVD/CD či vytvořit USB** s distribucí **Ubuntu**, **Kubuntu**,​ **Xubuntu** a **Edubuntu** nebo jinou odnoží Ubuntu. ​ Jejich služeb můžete využít v případě, že nemáte možnost si stáhnout instalačni obraz z Internetu. V případě zájmu prosím kontaktujte distributora na mailu či jabberu a domluvte se.+{{:​distribcd.png}} Zde naleznete seznam uživatelů ochotných **osobně vám předat DVD/CD či vytvořit USB flash disk** s distribucí **Ubuntu**, **Kubuntu**,​ **Xubuntu** a **Edubuntu** nebo jinou odnoží Ubuntu. ​ Jejich služeb můžete využít v případě, že nemáte možnost si stáhnout instalačni obraz z Internetu. V případě zájmu prosím kontaktujte distributora na mailu či jabberu a domluvte se.
  
 {{:cd.png}} DVD/CD jsou většinou jen vypálená (obyčejné médium bez potisku). Originální lisovaná CD od firmy Canonical se již nezasílají. Domluvte se předem, jakou podobu DVD/CD očekáváte. Řada lidí také může věnovat/​prodat další předměty, pokud to má u svého jména napsané. {{:cd.png}} DVD/CD jsou většinou jen vypálená (obyčejné médium bez potisku). Originální lisovaná CD od firmy Canonical se již nezasílají. Domluvte se předem, jakou podobu DVD/CD očekáváte. Řada lidí také může věnovat/​prodat další předměty, pokud to má u svého jména napsané.
  • Poslední úprava: 2018/10/20 17:39
  • autor: ToMášMarný