Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
midi_keyboard [2015/03/04 15:00]
milzou přidán pulseaudio-jack-module
midi_keyboard [2015/04/29 17:22] (aktuální)
milzou přidáno přehrávání ne-jackových médií
Řádek 4: Řádek 4:
 ====== Instalace ====== ====== Instalace ======
  
-{{:​iconCircle.png}} Návod byl testován na {{:​ubuntu.png}} **Ubuntu 14.04 Trusty Tahr** a keyboardu FOX KeyControl 49.+{{:​iconCircle.png}} Návod byl testován na {{:​ubuntu.png}} **Ubuntu 14.04 Trusty Tahr a 15.04 Vivid Vervet** a keyboardu FOX KeyControl 49.
  
 Nejdříve ze všeho musíme mít něco, co vydává zvuk, tedy syntetizér + přepojovač. Nejdříve ze všeho musíme mít něco, co vydává zvuk, tedy syntetizér + přepojovač.
Řádek 30: Řádek 30:
  
 ===== Přehrávání ===== ===== Přehrávání =====
-Pro pouhé hraní v reálném čase stačí v **QjackCtl** spojit výstup Midi Keyboard se vstupem **Fluid Synth**. Pokud chcete spouštět i jiné audio než JACK, musíte si doinstalovat balík [[apt://​pulseaudio-module-jack|pulseaudio-module-jack]] Pro širší použití čtěte dále.+Pro pouhé hraní v reálném čase stačí v **QjackCtl** spojit výstup Midi Keyboard se vstupem **Fluid Synth**. Pokud chcete spouštět i jiné audio než JACK, musíte si doinstalovat balík [[apt://​pulseaudio-module-jack|pulseaudio-module-jack]], potom v nabídce nastavení **QJackCtl** nastavíme položku **Rozhraní** na danou zvukovou kartu. Restartujeme JACK server a v normálních předvolbách zvuku zvolíme jako výstup JACK server. ​Pro širší použití čtěte dále.
  
 ==== VMPK ==== ==== VMPK ====
  • Poslední úprava: 2015/04/29 17:22
  • autor: milzou