Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
pomoc [2014/01/14 11:30]
ToMášMarný oprava odkazů
pomoc [2018/12/19 16:39] (aktuální)
Michal Stanke
Řádek 33: Řádek 33:
 {{.:​IconBug.png}} Každý software obsahuje chyby, a <ubu> Ubuntu není výjimkou. Můžete nám ale pomoci tento stav zlepšit. Pokud si myslíte, že jste našli chybu programu, a není to pouze nepochopení dané funkčnosti,​ velmi nám pomůžete, pokud chybu nahlásíte. {{.:​IconBug.png}} Každý software obsahuje chyby, a <ubu> Ubuntu není výjimkou. Můžete nám ale pomoci tento stav zlepšit. Pokud si myslíte, že jste našli chybu programu, a není to pouze nepochopení dané funkčnosti,​ velmi nám pomůžete, pokud chybu nahlásíte.
  
-  * Pokud se chyba týká lokalizace (špatně přeložené texty, gramatické chyby, překlepy), přejděte na stránku [[http://​komunita.ubuntu.cz/​lokalizace|Lokalizace]].+  * Pokud se chyba týká lokalizace (špatně přeložené texty, gramatické chyby, překlepy), přejděte na stránku [[:​Lokalizace]].
  
   * Pokud se chyba týká funkčnosti Ubuntu nebo jím podporovaných programů, nahlašte chybu v systému [[https://​launchpad.net/​distros/​ubuntu/​+bugs|Launchpad]] (je nutná registrace) nebo vyhledejte stránky programu a napište mail programátorům. Pokud možno ale předem prohledejte stávající chyby, jestli už tutéž někdo nenahlásil.   * Pokud se chyba týká funkčnosti Ubuntu nebo jím podporovaných programů, nahlašte chybu v systému [[https://​launchpad.net/​distros/​ubuntu/​+bugs|Launchpad]] (je nutná registrace) nebo vyhledejte stránky programu a napište mail programátorům. Pokud možno ale předem prohledejte stávající chyby, jestli už tutéž někdo nenahlásil.
  • Poslední úprava: 2018/12/19 16:39
  • autor: Michal Stanke