Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

starcraft [2012/07/28 14:40]
Ubuntu vytvořeno
starcraft [2012/07/28 15:54]
Ubuntu
Řádek 1: Řádek 1:
-| |+====== Starcraft ======
  
 **Starcraft** je světoznámá postarší strategie, která se dodnes hraje na světových turnajích. Proti sobě bojují tři naprosto odlišné rady Lidí, Zergů a Protossů. Pod Ubuntu se dá tato hra zprovoznit pomocí aplikace [[Wine]]. **Starcraft** je světoznámá postarší strategie, která se dodnes hraje na světových turnajích. Proti sobě bojují tři naprosto odlišné rady Lidí, Zergů a Protossů. Pod Ubuntu se dá tato hra zprovoznit pomocí aplikace [[Wine]].
- 
- 
-{{http://​www.blizzard.com/​shared/​blizz-com/​images/​starcraft/​popup/​ss02.jpg}} 
- 
  
 {{.:​wine.png}} Pokud umíte anglicky, doporučujeme vám postupovat podle návodů [[http://​appdb.winehq.org/​objectManager.php?​sClass=version&​iId=51|StarCraft]] a [[http://​appdb.winehq.org/​objectManager.php?​sClass=version&​iId=149|BroodWar]] na stránkách Wine. {{.:​wine.png}} Pokud umíte anglicky, doporučujeme vám postupovat podle návodů [[http://​appdb.winehq.org/​objectManager.php?​sClass=version&​iId=51|StarCraft]] a [[http://​appdb.winehq.org/​objectManager.php?​sClass=version&​iId=149|BroodWar]] na stránkách Wine.
Řádek 23: Řádek 19:
   * Hlavní problém, který nastal a přetrvává (možná je to problém WINE verze) je ten, že se špatně vykresluje okno battlenetu, čili buttonky apod. ale dá se to přežít.   * Hlavní problém, který nastal a přetrvává (možná je to problém WINE verze) je ten, že se špatně vykresluje okno battlenetu, čili buttonky apod. ale dá se to přežít.
   * Btw. k samotnému battlenetu potřebujete mít nainstalovaný balík s msttcorefonts,​ bez těchto fontů battlenet spadne (čili i celá aplikace).   * Btw. k samotnému battlenetu potřebujete mít nainstalovaný balík s msttcorefonts,​ bez těchto fontů battlenet spadne (čili i celá aplikace).
- 
- 
-====== Odkazy ====== 
-  * Autor návodu: Duriel (tom.i) 
  • Poslední úprava: 2012/07/28 15:54
  • autor: Ubuntu