Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
steam [2014/08/03 06:01]
Pavel Zelenka odkaz na článek Bumblebee s detailním postupem zprovoznění steamu na počítači s technologií NVIDIA Optimus
steam [2015/07/10 13:55] (aktuální)
Martin Šácha
Řádek 1: Řádek 1:
 ====== Steam ====== ====== Steam ======
-{{.:​rsz_steam.png}} Steam je herní platforma nativně dostupná pro operační systémy Windows, Mac OS X a Ubuntu. Za vývojem stojí herní studio Valve. Verze Steam určená pro operační systém Windows má mnohem rozsáhlejší knihovnu her ve srovnání ​se stávající beta verzí určenou pro Linux.+{{.:​rsz_steam.png}} Steam je herní platforma nativně dostupná pro operační systémy Windows, Mac OS X a Linux (primárně ​Ubuntu ​a blízké příbuzné). Za vývojem stojí herní studio Valve. Verze Steam určená pro operační systém Windows má mnohem rozsáhlejší knihovnu her ve srovnání ​verzí určenou pro Linux, ale kvalitní hry pro Linux rychle přibývají.
  
 ====== Instalace ====== ====== Instalace ======
Řádek 24: Řádek 24:
 ==== Nové verze ovladačů pro grafickou kartu ==== ==== Nové verze ovladačů pro grafickou kartu ====
  
-{{:​hwcard.png}} Hry spouštěné pomocí aplikace Steam budou vyžadovat ​nové verze ovladačů. Dále postupujte podle toho, jakou kartu používáte:​+{{:​hwcard.png}} Hry spouštěné pomocí aplikace Steam budou vyžadovat ​proprietární ​verze ovladačů. Dále postupujte podle toho, jakou kartu používáte:​
  
 === NVIDIA === === NVIDIA ===
  
-Spusťte [[http://​wiki.ubuntu.cz/​ovlada%C4%8De_grafick%C3%BDch_karet?#​správce_nesvobodných_ovladačů|automatickou kontrolu dodatečných ovladačů]] a aplikace by vám měla sama nabídnout ovladače označené jako ''​version experimental-xxx''​.+Spusťte [[http://​wiki.ubuntu.cz/​ovlada%C4%8De_grafick%C3%BDch_karet?#​správce_nesvobodných_ovladačů|automatickou kontrolu dodatečných ovladačů]] a aplikace by vám měla sama nabídnout ovladače označené jako ''​doporučené''​.
  
 === AMD/ATI === === AMD/ATI ===
  
-Spusťte [[http://​wiki.ubuntu.cz/​ovlada%C4%8De_grafick%C3%BDch_karet?#​správce_nesvobodných_ovladačů|automatickou kontrolu dodatečných ovladačů]] a aplikace by vám měla sama nabídnout ovladače označené jako ''​fglrx-experimental-x''​.+Spusťte [[http://​wiki.ubuntu.cz/​ovlada%C4%8De_grafick%C3%BDch_karet?#​správce_nesvobodných_ovladačů|automatickou kontrolu dodatečných ovladačů]] a aplikace by vám měla sama nabídnout ovladače označené jako ''​doporučené''​.
  
 === Intel === === Intel ===
  • Poslední úprava: 2015/07/10 13:55
  • autor: Martin Šácha