Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

synce-multisync [2012/07/28 17:07]
Ubuntu vytvořeno
synce-multisync [2012/07/28 18:09] (aktuální)
Ubuntu
Řádek 1: Řádek 1:
-| |+====== Synce-Multisync ======
  
-|{{.:​sipka.gif}} [[Wiki]]| +Evolution je v Ubuntu výchozí PIM aplikací (mailový klient, kontakty, kalendář, úkoly, poznámky). Je to vlastně lepší obdoba Outlooku z Windows. A stejně jako synchronizaci mezi "​velkým"​ a "​malým"​ Outlookem (v PDA), můžete zprovoznit synchonizaci i s Evolution, použitím aplikace Multisync.
- +
- +
-{{.:​icon.png}} ​Evolution je v Ubuntu výchozí PIM aplikací (mailový klient, kontakty, kalendář, úkoly, poznámky). Je to vlastně lepší obdoba Outlooku z Windows. A stejně jako synchronizaci mezi "​velkým"​ a "​malým"​ Outlookem (v PDA), můžete zprovoznit synchonizaci i s Evolution, použitím aplikace Multisync.+
  
 === Instalace programového vybavení pro synchronizaci === === Instalace programového vybavení pro synchronizaci ===
Řádek 10: Řádek 7:
 sudo apt-get install synce-multisync-plugin libmultisync-plugin-all sudo apt-get install synce-multisync-plugin libmultisync-plugin-all
 </​code>​ </​code>​
- 
- 
- 
  
 === Testování === === Testování ===
Řádek 19: Řádek 13:
 Spusťte ji. Spusťte ji.
  
-{{.:​MultiSync1.png}}+{{ .:​MultiSync1.png }}
  
   * Vytvořte nový Synchronizační pár. Stiskněte tlačítko //New//. Na záložce //Plugins// zvolte //First Plugin// jako //Ximian Evolution2//​ a Second plugin jako //Backup//. Jako //Display name//- tedy jméno, pod kterým bude váš sychronizační pár vypsán v hlavním okně Multisyncu, můžete zvolit např. //Testing synchronization//​. ​ Stiskněte tlačítko //Options// a vyberte si váš Kalendář (//​Calendar//​),​ Adresář (//​Adresbook//​) a Úkoly (//​Tasks//​)-které budete chtít synchronizovat- např. zvolte //​Personal//​ apod, podle vašeho nastavení Evolution.   * Vytvořte nový Synchronizační pár. Stiskněte tlačítko //New//. Na záložce //Plugins// zvolte //First Plugin// jako //Ximian Evolution2//​ a Second plugin jako //Backup//. Jako //Display name//- tedy jméno, pod kterým bude váš sychronizační pár vypsán v hlavním okně Multisyncu, můžete zvolit např. //Testing synchronization//​. ​ Stiskněte tlačítko //Options// a vyberte si váš Kalendář (//​Calendar//​),​ Adresář (//​Adresbook//​) a Úkoly (//​Tasks//​)-které budete chtít synchronizovat- např. zvolte //​Personal//​ apod, podle vašeho nastavení Evolution.
- 
- 
  
 {{.:​Multisync2.png}} {{.:​Multisync2.png}}
Řádek 54: Řádek 46:
  :!: Při synchronizaci musí být samozřejmě PDA připojený k vašemu počítači a musí být navázáno spojení.  :!: Při synchronizaci musí být samozřejmě PDA připojený k vašemu počítači a musí být navázáno spojení.
 Také je nyní nezbytně nutné mít PDA registrované s počítačem (partnership). Také je nyní nezbytně nutné mít PDA registrované s počítačem (partnership).
- 
- 
- 
- 
- 
-  * Autor návodu: [[Vondrasek]] 
- 
  • Poslední úprava: 2012/07/28 18:09
  • autor: Ubuntu