hry:fps:alien_arena

Alien Arena

Alien Arena je akční hra z pohledu první osoby. Nemůže se honosit propracovaným příběhem, ale i tak vám adrenalin stoupne. Kouzlo tkví ve skvělé tradiční hratelnosti. Dává hráčům přesně to, nač jsou zvyklí z klasických titulů jako UT či Q3A. Rychlé zvraty na obrazovce, palba, až nám uši zaléhají, týmovou spolupráci, zábavu a prostě brutální řež. Hra je zaměřena spíše na multiplayer, avšak pokud ji nedokážete plně využít,je zde také možnost singleplayeru proti botům. Stačí nastavit obtížnost (tři stupně), jejich počet, arénu a herní mód. Z módů jsou zde klasické Deathmatch a Team Deathmatch, přes Deathball, až k Capture The Flag a All Out Assault. Na malý výběr se nedá stěžovat. To platí také v rozmanitosti zbraní, postav a bojišť.

aa2k8_21.jpg aa2k8_13.jpg

další obrázky videa

Instalace

Návod byl testován na Ubuntu 7.10 Gutsy Gibbon a novějším. Pro hraní budete pravděpodobně potřebovat zprovozněnou 3D akceleraci.

Nainstalujte si balík alien-arena, případně alien-arena-server (pokud chcete zakládat vlastní hry pro více hráčů).

Nejnovější verzi hry můžete nalézt na stránkách GetDeb (jako klasické .deb balíky) nebo stáhnout ze stránek projektu (jako archiv, postačí rozbalit a spustit soubor AlienArena).

Spuštění

Spusťte hru pomocí Aplikace → Hry → Alien Arena, případně příkazem alien-arena.

Odstranění

Odstraňte balík alien-arena.

Odkazy

  • Poslední úprava: 2019/02/25 18:21
  • autor: 127.0.0.1