hry:strategie:savage_2

Savage 2

Savage 2 je pokračování netradiční a originální hry Savage. Hraje se on-line jako souboj týmů. Odehrává v reálném čase a umožňuje hráčům hrát za jednotlivé fantasy postavy nebo se stát velitelem bitvy. Spojuje prvky strategie, akčního FPS a RPG. Původně byla hra placená, ovšem ke konci roku 2008 byla uvolněna k bezplatnému hraní pro všechny. Stále však existuje možnost zakoupit si placený účet, který má ve hře některé výhody.

ss106.jpg ss123.jpg

další obrázky trailer trailer 2

Instalace

Návod byl testován na Ubuntu 8.10 Intrepid Ibex. Pro hraní budete potřebovat zprovozněnou 3D akceleraci.

Stáhněte si ze stránky hry instalátor pro Linux (.bin soubor). Nastavte na tomto souboru spustitelný příznak a spusťte jej. Instalátor vás provede instalací.

Před prvním spuštěním je někdy potřeba také spustit /usr/local/games/Savage2/dedicated_server.sh a savage2_update.bin.

Spuštění

Hru spustíte z nabídky Aplikace → Hry → Savage 2, případně souborem savage2.bin z instalačního adresáře hry. Taktéž máte dostupný editor map a prohlížeč 3D modelů ze hry.

Nový účet si lze vytvořit přímo ve hře po kliknutí na Login, případně jednodušeji na stránkách hry. Před ponořením se do hry také doporučujeme shlédnout webový tutoriál a zahrát si tutoriál dostupný v hlavní nabídce hry.

Pokud budete mít problémy se zvukem (nefunkční, praskání), nejprve se ujistěte, že máte nejnovější verzi hry (kontrola proběhne po kliknutí na Login). Pokud aktualizace nepomůže, zkuste v nastavení změnit v kartě Sound položku Ouput system.

Odstranění

Z instalačního adresáře hry spusťte soubor uninstall-Savage2.sh.

Odkazy

  • Poslední úprava: 2019/02/25 18:21
  • autor: 127.0.0.1