hry:simulátory:tile_racer

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

hry:simulátory:tile_racer [2019/02/25 18:21] (aktuální)
Řádek 1: Řádek 1:
 +====== Tile Racer ======
  
 +**Tile Racer** je titulem z řady závodních simulátorů v trojrozměrném hávu, kde provádíte smrtelně nebezpečné kousky, jejichž základní přísadou je pořádná rychlost smíchaná s jezdeckým umem. Inspiruje se stařičkou legendou //Stunts//. Již úvodní obrazovka mnohé napoví. Vše, co v pozadí spatříte, vás na cestě skutečně potká. Nájezdové plošiny, po kterých nastane dlouhý skok, chvílemi budete také na spirálách kapotou dolů, cesta se vlní všemi možnými způsoby, a mnoho dalších. Důležitá pro úspěšné překonání atrakce je samozřejmě rychlost.
 +
 +<WRAP centeralign>​
 +[[http://​tileracer.model-view.com/​tl/​tl_files/​screenshots02/​tileracer065-012.jpg|{{http://​tileracer.model-view.com/​tl/​tl_files/​screenshots02/​tileracer065-012.jpg?​300}}]]
 +[[http://​tileracer.model-view.com/​tl/​tl_files/​screenshots02/​tileracer065-025.jpg|{{http://​tileracer.model-view.com/​tl/​tl_files/​screenshots02/​tileracer065-025.jpg?​300}}]]
 +</​WRAP>​
 +
 +[[http://​tileracer.model-view.com/​tl/​index.php/​screenshots.html|další obrázky]] ''​ ''​ [[http://​tileracer.model-view.com/​tl/​index.php/​screenshots.html|ukázkové video]]
 +
 +====== Instalace ======
 +{{:​iconCircle.png}} Návod byl testován na **Ubuntu 7.10 Gutsy Gibbon**. Pro hraní budete pravděpodobně potřebovat zprovozněnou [[:​Ovladače grafických karet|3D akceleraci]].
 +
 +{{:​save.png}} Stáhněte si hru z [[http://​tileracer.model-view.com/​tl/​index.php/​downloads.html|domovských stránek]]. Doporučujeme stáhnout obyčejný archiv, tzn. s příponou tar.gz.
 +
 +{{:​archiv.png}} Archiv si někam rozbalte. Vznikne vám adresář ''​TileRacer''​ (nebo podobně).
 +
 +====== Spuštění ======
 +{{:​exec.png}} V nově vzniklém adresáři spustíte hru souborem ''​TileRacer.sh''​. Ovládání hry najdete popsané v souboru ''​README''​.
 +
 +{{:​launcher.png}} Na daný soubor ''​TileRacer.sh''​ si můžete lehce vytvořit [[:​spouštěč]] na ploše, postranním panelu nebo v nabídce Aplikace.
 +
 +====== Odstranění ======
 +{{:​clear.png}} Jednoduše odstraňte adresář se hrou.
 +
 +====== Odkazy ======
 +  * [[http://​tileracer.model-view.com/​|Domovská stránka programu]]
 +  * [[http://​www.root.cz/​clanky/​tile-racer-rychle-a-zbesile/​|Recenze na Root.cz]]
  • Poslední úprava: 2019/02/25 18:21
  • (upraveno mimo DokuWiki)