Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
tribal_trouble [2012/07/28 19:32]
Ubuntu
tribal_trouble [2019/02/25 18:21] (aktuální)
Řádek 1: Řádek 1:
 +====== Tribal Trouble ======
  
 +{{.:​tribaltrouble-logo.png}} **Trible Trouble** je strategie, kde spolu bojují nájezdníci Vikingové a tropické domorodé kmeny. Hra je komerční, a je nutno si ji zakoupit. Tento návod se zabývá zprovozněním dema, ale stejný postup se použije i pro plnou hru.
 +
 +<WRAP centeralign>​
 +[[http://​tribaltrouble.com/​files/​tribaltrouble.com/​screenshots/​tt08.jpg|{{http://​tribaltrouble.com/​files/​tribaltrouble.com/​screenshots/​tt08.jpg?​250}}]]
 +[[http://​tribaltrouble.com/​files/​tribaltrouble.com/​screenshots/​tt06.jpg|{{http://​tribaltrouble.com/​files/​tribaltrouble.com/​screenshots/​tt06.jpg?​250}}]]
 +</​WRAP>​
 +[[http://​tribaltrouble.com/​screenshots.php|další obrázky]]
 +
 +====== Instalace ======
 +{{.:​iconCircle.png}} Návod byl testován na **Ubuntu 6.06 Dapper Drake** a **Ubuntu 6.10 Edgy Eft**. Pro hraní budete pravděpodobně potřebovat zprovozněnou [[Ovladače grafických karet|3D akceleraci]].
 +
 +Demo si můžete stáhnout z [[http://​tribaltrouble.com/​download.php?​os=linux|domovské stránky]]. Soubor by se měl jmenovat ''​TribalTroubleSetup.sh''​. Po jeho stažení a uložení například na plochu mu musíte nastavit [[Spustitelný příznak|spustitelný příznak]] (v podstatě jen pravé myšítko → Vlastnosti → Oprávnění → Spouštění). Poté na tento soubor 2x kliknete myší a zvolíte //"​Spustit v Terminálu"//​. Na konci instalace si nechte vytvořit ikonu na plochu (''​Y''​). Hra se vám rozbalila buď do aktuálního adresáře (například na plochu), nebo do vašeho domovského adresáře.
 +
 +====== Spuštění ======
 +{{.:​exec.png}} Hru spustíte ikonou **Tribal Trouble** na ploše, nebo z adresáře ''​tribaltrouble''​ dvojitým kliknutím na soubor ''​tribaltrouble''​ a volbou //"​Spustit"//​.
 +
 +====== Odinstalace ======
 +{{.:​clear.png}} Jednoduše smažte adresář ''​tribaltrouble''​ i ikonu na ploše.
 +
 +====== Odkazy ======
 +  * [[http://​tribaltrouble.com/​|Domovská stránka]]
 +  * [[http://​www.root.cz/​clanky/​tribal-trouble-problemy-dvou-kmenu/​|Recenze na Root.cz]]