Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Následující verze
Předchozí verze
galcon [2012/07/20 00:16]
Ubuntu vytvořeno
galcon [2019/02/25 18:21] (aktuální)
Řádek 1: Řádek 1:
 +====== Galcon ======
 +
 +{{.:​galcon-icon.png}} **Galcon** je realtime dynamická strategie, která si žádá rychlá a správná rozhodnutí. Objevíte se na herní ploše plné planet rozličných velikosti, vlastností,​ kterých byste si měli všímat. Pouze dvě planety mají svého majitele. Modrá patří vám a rudá je oponentova. Jakmile se hra odstartuje, je vaším jediným cílem obsadit planety protivníka. Neutrální vám nijak neubližují,​ ale mohou pomoci ve výrobě dalších stíhaček. Každý objekt je označen číslem. Určuje, kolik stíhaček musí být na danou planetu posláno k jejímu obsazení. Když na ni zajedete kurzorem, objeví se v horní části řada informací. Číslo //Ships// je množství potřebné k obsazení. //​Production//​ znamená, jakou rychlostí daná planeta vyrábí nové lodě. Nač by vám třeba byla planeta, jež nic neprodukuje,​ že? Souboj o planety je rychlý a po chvíli se bijete již se soupeřem o každý kousek vesmíru.
 +
 +Ovládání je velice jednoduché,​ myší označíte svoji planetu, kolečkem nastavíte množství vyslaných lodí, a táhnutím nebo pravým tlačítkem je pošlete na planetu protivníka. K dispozici je i názorný [[http://​www.imitationpickles.org/​galcon/​guide.html|návod ovládání]].
 +
 +{{.:​IconNote.png}} Plná verze hry je placená, ovšem mód //Classic// můžete hrát bez omezení. První 3 dny si můžete vyzkoušet i ostatní módy.
 +
 +<WRAP centeralign>​
 +[[http://​www.imitationpickles.org/​galcon/​content/​36.png|{{http://​www.imitationpickles.org/​galcon/​content/​36.png?​350}}]]
 +[[http://​www.imitationpickles.org/​galcon/​content/​39.png|{{http://​www.imitationpickles.org/​galcon/​content/​39.png?​350}}]]
 +</​WRAP>​
 +
 +[[http://​www.imitationpickles.org/​galcon/​index.html|další obrázky]]
 +
 +====== Instalace ======
 +{{.:​iconCircle.png}} Návod byl testován na **Ubuntu 6.10 Edgy Eft**. Hra je určena pro 32-bitovou verzi Ubuntu. Pro hraní budete pravděpodobně potřebovat zprovozněnou [[Ovladače grafických karet|3D akceleraci]].
 +
 +Stáhněte si ze [[http://​www.imitationpickles.org/​galcon/​download.html|stránek projektu]] instalační soubor pro Linux ([[http://​www.imitationpickles.org/​galcon/​files/​galcon.tgz|přímý odkaz]]).
 +
 +{{.:​package.png}} Soubor si někam uložte, bude se jmenovat například ''​galcon.tgz''​. Toto je zabalený archiv, takže ho pomocí //pravého myšítka → Rozbalit zde// rozbalte. Vznikne vám adresář ''​galcon''​.
 +
 +====== Spuštění ======
 +{{.:​exec.png}} Otevřete adresář ''​galcon''​ a spusťte soubor ''​galcon''​ dvojitým poklikáním.
 +
 +====== Odinstalace ======
 +{{.:​clear.png}} Smažte adresář ''​galcon''​.
 +
 +====== Odkazy ======
 +  * [[http://​www.imitationpickles.org/​galcon/​index.html|Domovská stránka]]
 +  * [[http://​www.root.cz/​clanky/​galcon-rychla-a-dynamicka-akce/​|Recenze na Root.cz]]
  
  • Poslední úprava: 2019/02/25 18:21
  • (upraveno mimo DokuWiki)